Charakteristika: ATLA Religion Database™ with ATLASerials™ je čelním indexem pro časopisecké články, knižní recenze a kolekce esejů ze všech oblastí spojených s teologií a religionistikou a navíc zahrnuje online kolekci teologických časopisů vydavatele ATLA.
Přímý přístup z: ETF, FF, HTF, KTF
Vzdálený přístup (EZproxy) pro?: ETF, FF, HTF, KTF
Vzdálený přístup (Shibboleth) pro?: ETF, FF, HTF, KTF
Dostupnost do: 31.12.2018
Kategorie: licencovaný zdroj
Obory: Filozofie a náboženství
Platforma, rozhraní: EBSCOhost
Podrobný popis:

ATLA Religion Database™ with ATLASerials™ je čelním indexem pro časopisecké články, knižní recenze a kolekce esejů ze všech oblastí spojených s teologií a religionistikou a navíc zahrnuje online kolekci teologických časopisů vydavatele ATLA. . ATLA Religion Database™ with ATLASerials™ obsahuje více než 555,000 indexovaných článků z více než 1 656 časopisů (518 je indexovaných i v současnosti), dále více než 232 000 esejí z 16 700 z děl a sborníků, více než 511,000 záznamů o knižních recenzích a také stále narůstající počet indexace multimédií.  

Obsah je indexován od roku 1949, ovšem v řadě případů indexace některých periodik sahá až do 19. století. Fulltext je k dispozici pro více než 266,000 elektronických článků a knižních recenzí z více než 130 časopisů.

Přístup k tomuto zdroji byl podpořen z prostředků projektu CzechELib.


Typ zdroje: kombinovaný
Jazyk: anglický
Kontaktní osoba: Petr Urválek